Vážení zákazníci, náš e-shop v tuto chvíli nepřijímá a nevyřizuje objednávky.

Bylinné čaje z Jižní Ameriky

Lapacho

Čaj lapacho je přírodní produkt z vnitřní kůry stromu lapacho, jehož domovinou jsou lesy v Brazílii, Bolívii, Peru, severní Argentině a Paraguaji. Tyto stromy mohou dosáhnout stáří až 700 let. Lapacho podporuje odolnost organismu, ovlivňuje krevní tlak, působí proti nespavosti a pomáhá s prokrvením i jemných cév.

Catuaba

Catuaba je středně vysoký listnatý strom se silným provazovitým kmenem a krásnými žlutými květy. Roste v deštných pralesích na severovýchodě Brazílie. V tradičním brazilském léčitelství je kůra z catuaby považována za silný stimulant centrálního nervového systému s afrodiziakálními účinky a výtažek z ní je užíván při nervozitě, špatné paměti a sexuální slabosti. Brazilští domorodci říkají, že dítě, které muž počne do svých sedmdesáti let, je jeho dítětem, avšak dítě, které počne po svých sedmdesáti letech, je dítětem catuaby.

Vilcacora

Vilcacora je liánovitá rostlina, která dosahuje délky 20 - 30 m. Roste v amazonské džungli především na svazích hor. Rostlina je zralá teprve po 20 letech, kdy je kůra již zdřevnatělá. Nejvíce léčivých látek je obsaženo v kůře a v kořenech vilcacory. Vilcacora podporuje přirozenou obranyschopnost organismu .

Vilcacora - Kočičí dráp

Vilcacora - Kočičí dráp

Bylinný čaj podporující obranischopnost organizmu a správnou funkci imunitního systému

od 98,00 Kč

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde