Káva

Výběrovou kávu můžeme definovat jako nápoj, jehož základem jsou kávová zrna vyrobená výhradně z těch nejkvalitnějších vyzrálých kávových třešní, které byly zpracovány mistrným způsobem pod dohledem zkušených kávových specialistů.

Výběrová káva je spotřebiteli ceněna zejména pro svou jedinečnou kvalitu, specifickou chuť a vynikající charakter, zřetelně se odlišující od běžně nabízených káv. Základem nápoje jsou zrna, která jsou pěstována ve správně stanovených podmínkách splňujících ta nejpřísnější kritéria jak pro zelenou kávu, tak pro pražení, skladování a přípravu.

Lze tedy říci, že koncept výběrové kávy spočívá v tom, že specifické geografické mikroklima spolu s půdními poměry, tzv. terroir, produkuje zrna s unikátním chuťovým profilem. Vý- běrová káva je vždy vyrobená ze zralých, pečlivě posbíraných a vytříděných kávových zrn zpracovaných tradičními metodami. Je vždy čerstvě pražená a správně připravena podle daných postupů.

V širším smyslu můžeme výběrovou kávu charakterizovat jako kávu, která vyhověla všem možným nástrahám při své cestě z kávového keře k lahodnému šálku. Zrna nevykazují žádné defekty, jsou správně tříděna a sušena a v šálku nejsou cítit žádné nežádoucí chutě a pachy. V konečném důsledku bude výběrová káva definována kvalitou produktu, ať už se jedná o zelená nebo pražená zrna nebo připravený nápoj. Stejně tak ji můžeme spojovat s kvalitou života, kterou káva může přinášet všem těm, jež se podílí na jejím pěstování, zpracování, přípravě a degustaci. Káva, která přináší uspokojení v každém ohledu a přidává hodnotu životu a živobytí, je skutečně výběrovou kávou.

Pomeranč - čokoláda

Pomeranč - čokoláda

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma pomerančů a čokolády.

od 140,00 Kč

Roxana

Roxana

Směs dvou káv typu arabika a jedné kávy typu robusta, které jsou pečlivě vybrány pro přípravu espressa i nápojů s mlékem.

od 140,00 Kč

Skořicoví šneci

Skořicoví šneci

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma aroma svátečního pečiva se sladkou skořicí, vanilkou a ořechy.

od 140,00 Kč

Švýcarská

Švýcarská

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma dle tradiční švýcarské receptury.

od 140,00 Kč

Vanilka - karamel

Vanilka - karamel

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s přírodním aroma vanilky a karamelu.

od 140,00 Kč

Vánoční cukroví

Vánoční cukroví

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma křehkého vánočního cukroví.

od 140,00 Kč

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde