Vážení zákazníci, náš e-shop v tuto chvíli nepřijímá a nevyřizuje objednávky.

Platební metody

Na našem internetovém obchodě www.teaco.cz můžete využít následujících možností plateb:

Bankovní převod:

Jedná se o standardní bankovní převod, ke kterému můžete využít vaše internetové bankovnictví na svém počítači či svém chytrém telefonu. Postup při objednávání je následující: Zvolíte si produkty, které si chcete zakoupit, vyplníte všechny potřebné údaje a odešlete objednávku. Následně obdržíte na vámi uvedenou e-mailovou adresu přehled objednávky. Jakmile bude zboží nachystáno k odeslání, vystavíme fakturu, kterou vám zašleme na e-mailovou adresu. Faktura bude obsahovat číslo našeho účtu, variabilní symbol a další důležitosti, abyste mohli fakturu uhradit. Jakmile bude částka připsána na náš účet, odešleme vám zboží na vámi uvedenou doručovací adresu. Pro přehlednost zde uvádíme naše bankovní spojení:

Číslo účtu: 2600030456

Kód banky: 2010

IBAN: CZ1220100000002600030456

BICkód/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Jako variabilní symbol uvádějte vždy ten, který je uveden na faktuře!

Dobírka:

Dobírka je standardním postupem, pokud chcete platit za zboží až v době jeho převzetí. Postup je tedy následující: objednáte si zboží v našem internetovém obchodě. Následně vám bude doručeno potvrzení o Vaší objednávce. V momentě, kdy bude zboží nachystáno k fakturaci, obdržíte od nás e-mail s fakturou, abyste věděli, jaká je konečná cena a jakou hotovost si máte nachystat. Jakmile bude zboží odesláno, obdržíte od nás informaci, že zboží bylo předáno doručovateli. Česká pošta  se vám pokusí baliček doručit domů. V případě, že vás doručovatel zastihne doma, zaplatíte za zboží přímo jemu. Doručovatelé však u sebe většinou nemívají platební terminál, proto musíte mít u sebe hotovost! Pokud vás nezastihnou, bude na vás balíček se zbožím čekat na poště. Na poště již můžete platit platební kartou.

V případě, že jste si pro doručení zásilky vybrali Zásilkovnu, pak bude balíček doručen do vámi vybraného místa určenému k vyzvednutí zásilky. Tam budete moci zaplatit hotově, v některých místech i kartou. Zda můžete na vámi vybrané výdejně platit kartou si, prosím, ověřte na této stránce.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde