Vážení zákazníci, náš e-shop v tuto chvíli nepřijímá a nevyřizuje objednávky.

O Teaco.cz

TeaCo.cz - jsme internetový obchod zabývající se kávou a čajem. Nejde nám však pouze a jen o prodej produktů. Kdepak. Tak snadné to s kávou ani čajem není. A ti, co tyto produkty milují, to dobře ví.

Pít kávu a čaj je něco více. Je to životní styl. Je to styl vybírat si vždy to nejlepší a nejkvalitnější.

Pít kávu a čaj - to jsou malé soukromé rituály, malá potěšení, která si dopřáváme každý den. Ať už si dáte kávu po ránu pro nabuzení, nebo odpoledne pro chvíli odpočinku... je to rituál.

Je to rituál, který sdílíte sami se sebou nebo i s přáteli. Jde nám o to být součásti vašeho rituálu.

Jde nám o to vylepšovat vaše rituály. Jde nám o to, přinést vám radost do života. Jde nám o to vás uklidnit, zpříjemnit vám den nebo vám pomoci udržet vaše přátelství. Jde nám o to být s vámi.

Rádi bychom vám přinášeli do vašeho života více chutí a požitků z těchto dokonalých nápojů a rádi bychom vás naučili tyto nápoje milovat. Protože za každým čajovým lístkem a kávovým zrníčkem jsou lidské příběhy... A tím, že si ten čaj či kávu doma připravíte, tak i vy se stanete příběhem zrnka a čajového lístku... A o to nám jde....

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde