Vážení zákazníci, náš e-shop v tuto chvíli nepřijímá a nevyřizuje objednávky.

Žluté čaje

Tento raritní čaj je typický časově náročnou výrobou, díky které dostanou čajové lístky vyzrálé a šťavnaté aroma bez hořkého podtónu. Jak samotný nálev, tak i čajové lístky jsou opravdu žluté. Zpočátku je zpracování žlutého čaje podobné jako u čaje zeleného, pouze v poslední fázi výroby nastává změna, kdy vlhké lístky nejsou sušeny prudce, ale v několika vrstvách zakryty lněnou látkou se pozvolna suší několik dní. Rozpadem chlorofylu čajové lístky zežloutnou a získají velmi specifickou chuť s medově nasládlým nádechem. Má stejně jako čaj zelený, příznivý vliv na naše zdraví. Obsahuje velké množství antioxidantů, které mimo jiné zpomalují stárnutí organismu, slouží jako prevence proti kardiovaskulárním chorobám, diabetu, výskytu rakoviny atd.

Huoshan Yellow Buds

Huoshan Yellow Buds

Zelenožlutý nálev tohoto žlutého čaje má příjemně nasládlou vůni. V chuti se zpočátku objeví jemná tráva a umami. V závěru pak tato chuť přechází do sladkosti dozrávajících hrušek.

od 121,00 Kč

Yellow Tea Huang Xiao Tea

Yellow Tea Huang Xiao Tea

Znova objevený žlutý čaj, který je známý svou kvalitou.

od 95,00 Kč

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde